Amare Kahvaltısı

Ne demiş Cemal Süreya; “Yemek yemek üzerine ne düşünürsünüz bilmem ama, kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olmalı.”

Çeşme Amare’de konuklarımızla her güne uzun süren bir Amare kahvaltısı başlayarak mutluluğumuzu çoğaltıyoruz. Yöresel ve taze ürünler kullanarak hazırladığımız kahvaltımızda peynir çeşitleri, börek, anne pişisi, İzmir’e özel gevrek, menemen ve mevsim meyveleri her gün bulunuyor.

REZERVASYON YAP

9.0Etstur - Amare Çeşme Puan
9.0Tatil Sepeti - Amare Çeşme Puan
10.0Otelz.com - Amare Çeşme Puan
 •   Kahvaltısı,bahçesi,havuzu,dekoru,odaları gayet güzel ve şirin bir otel. Fakat oda temizliği iyi değil maalesef banyo ve büfeler tozlu, her gün oda temizliği yapıldığı halde temizliği eksik yapıyorlar. Sürekli ya sabun ya havlu ya da su koymayı unutuyorlar.Bunun dışında son olarak resepsiyon da ki arkadaş biraz güleryüzlü olabilir. Otel gayet güzel sadece personel biraz daha misafirperver,sıcakkanlı ve güleryüzlü olursa şahane olacak. Ayrıca kahvaltısı nefis.Çeşme marina ya yürüme mesafesinde dolmuşlar hemen önünden kalkıyor. Herkese tavsiye ediyorum.

  thumb Gezginlerd_
  1/01/1970
 •   5 günlük tatilimiz süresince konaklamamızı burda yaptık. Kahvaltısı güzel. çalışanlar güler yüzlü saygılı, alt kattaki odalardan birinde kaldık balkon direk havuza açılıyor gayet şık bi ayrıntı olmuş. konum olarakta gayet merkezi. temizlik açısından da ihtiyaçları karşılıyor.tavsiye ederiz.

  thumb 980h_seying
  1/01/1970
 •   26-27.07.2018 tarihlerinde 2 gece ailece konakladık.Çeşme merkeze çok yakın bir otel.Yürüyerek marinaya ve meydana rahatlıkla inebiliyorsunuz.Kaldığımız oda ferah ve geniş bir odaydı.Kahvaltı doyurucuydu.Temizlik yeterliydi.Çalışan personelin yaklaşımları iyiydi.Bir dahaki Çeşme ziyaretimizde tekrar tercih edeceğimiz bir otel.

  thumb BgmCem
  1/01/1970
 •   öncelikle nasıl beklenti ile geldiğiniz çok önemli.biz hem havuz olsun güneşlenelim hem de çevreyi gezelim dedik bu oteli seçtik.otel konum itibariyle çok iyi hem otogara yakın hem de önünden alaçatı çeşme dolmuşu geçiyor.bu sebeple otele kolayca ulaştık alaçatı ve çeşmeyi de gezmiş olduk.çeşme meydan dolmuşla 5dk alaçatı yarım saat sürüyor.otel çaışanları ilgili ve güleryüzlü.otelin iki havuzu var ikisi de büyük değil ama biz daha fazlasını beklemediğimizden eğlendik.iki havuzun da sığ yerleri var çocuklu olan aileler çocuklarını orada eğlendirebilir.odamız küçüktü zaten kısa kalacağımız için çok eşyamız yok bir şekilde sığdık.bina ve oda dizaynı yeni.temizlikte sorun yaşamadık detaylıca yapılıyor.odadakı mını dolap çok soğutmuyor akşama soğuk su içmek için suyu sabahtan koymanız gerekli.kahvaltı serpme olarak geliyor çeşit olarak az fakat doyurucu.burda olumsuz olarak bahsedebileceğim tek husus yumurta ve yumurta ağırlıklı yiyecekler baskın bunun yerine patates börek sucuk vb yiyecekler sunulabilir.kahvaltı dışındaki menüler çok kapsamlı olmasa da çeşme bölgesine göre gayet uygun.odalarda kuçukte olsa oturmak dınlenmek sıgara vb ıcın balkon var fakat yol kenarı oldugu ıcın hayli gürültülü,böcek arı sinek havuz çevresi ve balkonlarda olabiliyor.otelin bahçe konsepti güzel dizayn edilmiş.son olarak izmir coğrayasının da rüzgarlı olduğunu unutmayınız.amare çalışanlarına çok teşekkür ederiz Devamı

  Kübra S
  1/01/1970